BV PSH Dynamo / Alternator - 145.007.040.080

Op voorraad

Sku: 145.007.040.080
Schrijf een review
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
MAZDA
MITSUBISHI
NISSAN
TOYOTA
HITACHI
PERKINS
FORD USA
JCB
HYSTER
SCHAEFF
YANMAR
YALE
DANA
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 40A
N Riemenschijf-Ø 73,7mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M5)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 5812003281
ISUZU 5812003380
ISUZU 5812003381
ISUZU 5812003410
ISUZU 5812003411
ISUZU 8941717780
ISUZU 8944237560
MAZDA 482818300
MAZDA 481018300A
MAZDA D40118300
MAZDA D40118300A
MAZDA D50118300
MAZDA F85118300
MAZDA GE0118300
MAZDA H61218300
MITSUBISHI 3446818100
MITSUBISHI 3446818200
MITSUBISHI 3446828100
MITSUBISHI 3446828200
MITSUBISHI 32A6800200
MITSUBISHI A001T23377
MITSUBISHI A001T25077
MITSUBISHI A001T25083
MITSUBISHI A001T25087
MITSUBISHI A001T25095
MITSUBISHI A001T25097
MITSUBISHI A001T31371
MITSUBISHI A001T31374
MITSUBISHI A001T31377
MITSUBISHI A001T33277
MITSUBISHI A002T25077
MITSUBISHI A1T03476
MITSUBISHI A1T23377
MITSUBISHI A1T25077
MITSUBISHI A1T25083
MITSUBISHI A1T25087
MITSUBISHI A1T25095
MITSUBISHI A1T25097
MITSUBISHI A1T31371
MITSUBISHI A1T31374
MITSUBISHI A1T31377
MITSUBISHI A1T31699
MITSUBISHI A1T33277
MITSUBISHI A2T25077
NISSAN 2310091109
NISSAN 23100B9802
TOYOTA 2702018011
HITACHI LR135105
HITACHI LR135115
HITACHI LR135116
HITACHI LR135118
HITACHI LR135124
HITACHI LR135126
HITACHI LR135127
HITACHI LR135128
HITACHI LR13521
HITACHI LR13558B
HITACHI LR13574
HITACHI LR13586
HITACHI LR13586B
HITACHI LR13586F
HITACHI lr13595
PERKINS 185046200
PERKINS 185046201
FORD USA SBA185046201
JCB 02630400
JCB 02631200
HYSTER 1310962
HYSTER 3114943
SCHAEFF 5568656723
YANMAR 12817177200
YANMAR 12827077200
YALE 14411250
YALE 901455890
DANA AN148

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: BV PSH Dynamo / Alternator - 145.007.040.080 Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland