Dynamo

Niet op voorraad

Sku: 135.005.055.312
Schrijf een review
Fabrikant:
Mahle Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Mahle New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 66,9mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout -15°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204004
OPEL 1204009
OPEL 1204011
OPEL 1204013
OPEL 1204020
OPEL 1204021
OPEL 1204026
OPEL 1204096
OPEL 1204097
OPEL 1204198
OPEL 1204222
OPEL 1204318
OPEL 1204320
OPEL 1204334
OPEL 90337047
OPEL 90349210

Meer informatie

Fabrikant Mahle Nieuw
EAN 8720264675494

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland