Dynamo Alfa Romeo 65A

Op voorraad

Sku: 105.001.065.050
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
IVECO
KHD
FORD USA
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 65A
N Riemenschijf-Ø 92,1mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 2943925
FIAT 4808506
FIAT 4808511
FIAT 4849157
FIAT 46231758
FIAT 77452410
IVECO 4798447
KHD 4763249
FORD USA 1035630

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264079803

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Alfa Romeo 65A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland