Dynamo Daihatsu 40A

Op voorraad

Sku: 115.532.040.050
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
DAIHATSU
TOYOTA
CASE IH
JOHN DEERE
KUBOTA
NEW HOLLAND
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 40A
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
DAIHATSU 2706087201000
DAIHATSU 2706087501000
DAIHATSU 2706087502000
TOYOTA 2706087201
TOYOTA 2706087202
TOYOTA 2706087210
TOYOTA 2706087501
TOYOTA 2706096001
CASE IH 125564A1
JOHN DEERE RG24894011
KUBOTA 1588164200
KUBOTA 1588164201
KUBOTA 1624164011
KUBOTA 1654164011
KUBOTA PH10181401
NEW HOLLAND SBA185046220

Meer informatie

EAN 8720264638567

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Daihatsu 40A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland