Dynamo Daihatsu 40A

Op voorraad

Sku: 115.501.040.260
Schrijf een review
Fabrikant:
Denso Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
DAIHATSU
ISUZU
TOYOTA
KOMATSU
KUBOTA
DANA
ISEKI
Vervangt
A Kwaliteit Denso New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 40A
N Riemenschijf-Ø 62,9mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
DAIHATSU 2702087201000
ISUZU 583103402
TOYOTA 2702087220
TOYOTA 2706068001
TOYOTA 2706078001
TOYOTA 2706087701000
KOMATSU 6008212350
KUBOTA 1654164010
KUBOTA 1677164011
KUBOTA 1677164012
KUBOTA 1758064011
KUBOTA 1758064012
KUBOTA 6643664014
KUBOTA 1J3064012
KUBOTA 1J3064013
KUBOTA 1J73064010
KUBOTA 1J73064011
KUBOTA 3A01174012
DANA AN138
ISEKI 62812000040

Meer informatie

Fabrikant Denso Nieuw
EAN 8720264296279

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Daihatsu 40A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland