Dynamo Fiat 105A

Op voorraad

Sku: 135.535.105.260
Schrijf een review
Fabrikant:
Denso Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Denso New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 105A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 53,5mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 46835095
FIAT 51784846
OPEL 1204429
OPEL 6204213
OPEL 6204281
OPEL 13197578
OPEL 13256929
OPEL 93185261
OPEL R1530096

Meer informatie

Fabrikant Denso Nieuw
EAN 8720264147588

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Fiat 105A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland