Dynamo Fiat 55A

Niet op voorraad

Sku: 105.012.055.050
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
IVECO
MERCEDES-BENZ
VM
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 73mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 4242730
FIAT 4263584
FIAT 4263983
FIAT 4285622
FIAT 4721589
FIAT 4721591
FIAT 4721592
FIAT 4731839
FIAT 4750583
FIAT 4787663
FIAT 4793598
FIAT 4808503
FIAT 4808505
FIAT 7651812
FIAT 46231786
FIAT 77515411
FIAT 116760506000
FIAT 116760506100
IVECO 2995028
IVECO 4808504
MERCEDES-BENZ AT050600108
VM 38522236F

Meer informatie

EAN 8720264056835

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Fiat 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland