Dynamo Fiat 55A

Op voorraad

Sku: 105.009.055.090
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
CHRYSLER
FIAT
IVECO
UNIC-SIMCA
CLAAS
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 90,2mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
CHRYSLER 4799364
FIAT 4802574
FIAT 4808500
FIAT 4808502
FIAT 4808507
FIAT 42498240
FIAT 42498504
IVECO 2995030
IVECO 4799367
IVECO 4808509
UNIC-SIMCA 004799364
CLAAS 6005717935

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264028696

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Fiat 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland