Dynamo Isuzu 50A (3 groove pulley)

Op voorraad

Sku: 136.006.050.370
Schrijf een review
Fabrikant:
Mitsubishi Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
MITSUBISHI
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit Mitsubishi New
N Spanning (V) 24V
N Laadstroom 50A
N Riemenschijf-Ø 82mm
N Aantal groeven 2
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 1812005300
ISUZU 1812005303
ISUZU 1812005304
ISUZU 1812006031
ISUZU 1812006032
ISUZU 1812006035
ISUZU 1812006036
ISUZU 1812006037
MITSUBISHI A004TU5485
MITSUBISHI A004TU5486
MITSUBISHI A004TU6285
MITSUBISHI A004TU6285A
MITSUBISHI A004TU9586
MITSUBISHI A004TU9685
MITSUBISHI A004TU9685AM
MITSUBISHI A4TU5485
MITSUBISHI A4TU5486
MITSUBISHI A4TU6285
MITSUBISHI A4TU9586
MITSUBISHI A4TU9685
MITSUBISHI A4TU9685AM
HITACHI 4489830

Meer informatie

EAN 8720264100828

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Isuzu 50A (3 groove pulley) Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland