Dynamo Isuzu 50A

Niet op voorraad

Sku: 135.805.050.415
Schrijf een review
Fabrikant:
TWA Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit TWA Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 50A
N Riemenschijf-Ø 80mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M5)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout -20°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8944490540
ISUZU 8944490542
ISUZU 8944521343
ISUZU 8944527390
ISUZU 8944527392
ISUZU 8944527403
OPEL 6204057
OPEL 94449054
HITACHI LR150418
HITACHI LR150431
HITACHI LR150432
HITACHI LR150438
HITACHI LR150438B
HITACHI LR150439
HITACHI LR150439B
HITACHI LR155418
HITACHI LR155418B
HITACHI LR155419
HITACHI LR155419B

Meer informatie

Fabrikant TWA Reman
EAN 8720264704736

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Isuzu 50A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland