Dynamo Isuzu 60A

Op voorraad

Sku: 136.806.060.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 24V
N Laadstroom 60A
N Aantal groeven 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8972416280
ISUZU 8973003530
ISUZU 8973325000
ISUZU 8973325012
ISUZU 8973515730
HITACHI 2506152
HITACHI HAL260512
HITACHI LR260508
HITACHI LR260509
HITACHI LR260510
HITACHI LR260511B
HITACHI LR260512

Meer informatie

EAN 8720264688944

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Isuzu 60A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland