Dynamo Nissan 20A

Niet op voorraad

Sku: 166.001.020.710
Schrijf een review
Fabrikant:
Nikko Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
MITSUBISHI
NISSAN
HITACHI
CLARK
HYSTER
KOMATSU
Vervangt
A Kwaliteit Nikko New
N Spanning (V) 24V
N Laadstroom 20A
N Riemenschijf-Ø 68mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M5)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 5812003300
MITSUBISHI 3066858101
MITSUBISHI 3446816100
MITSUBISHI 3446826100
MITSUBISHI A001T70283
MITSUBISHI A001T70783
MITSUBISHI A1T70283
MITSUBISHI A1T70783
NISSAN 2310090073
HITACHI LR22023
CLARK 4307228
HYSTER 3046659
HYSTER 3779856
KOMATSU 6008213840
KOMATSU 6008213850
KOMATSU 6008213860
KOMATSU 6008213870

Meer informatie

EAN 8720264346585

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Nissan 20A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland