Dynamo Opel 100A

Niet op voorraad

Sku: 135.516.100.215
Schrijf een review
Fabrikant:
Bosch Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Bosch Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 56,1mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 77363562
OPEL 1204155
OPEL 6204097
OPEL 6204136
OPEL 6204203
OPEL 6204208
OPEL 6204237
OPEL 6204239
OPEL 9195752
OPEL 9512778
OPEL 9512781
OPEL 55556069
OPEL 90543910
OPEL 90589722
OPEL 93175789
OPEL 93175792
OPEL 93175940
OPEL 93183435
OPEL 93189240
OPEL 93189242
OPEL R1530030
OPEL R1530033

Meer informatie

Fabrikant Bosch Reman
EAN 8720264710249

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland