Dynamo Opel 100A

Op voorraad

Sku: 135.545.100.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 53mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204104
OPEL 6204137
OPEL 6204203
OPEL 9200958
OPEL 9512782
OPEL 24437120
OPEL 55556068
OPEL 93175793
OPEL 93175941
OPEL 93184055
OPEL 93189242
OPEL C101972449
OPEL R1530034

Meer informatie

EAN 8720264110681

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland