*Dynamo Opel 100A

Niet op voorraad

Sku: 135.506.100.310
Schrijf een review
Fabrikant:
Mahle Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
CHRYSLER
OPEL
GENERAL MOTORS
FORD USA
IKA
Vervangt
A Kwaliteit Mahle New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 49,1mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
CHRYSLER 04861513AC
CHRYSLER 04861513AD
OPEL 1204145
OPEL 6204000
OPEL 6204041
OPEL 6204063
OPEL 6204098
OPEL 6204109
OPEL 6204196
OPEL 9201491
OPEL 24439410
OPEL 24439411
OPEL 90365665
OPEL 90542981
OPEL 92059984
OPEL 93175788
OPEL 93175815
OPEL 93175963
OPEL 93181383
OPEL 93603241
OPEL LPE462
OPEL R1530052
GENERAL MOTORS 93278385
FORD USA 11209004
FORD USA 11209012
IKA 353641

Meer informatie

Fabrikant Mahle Nieuw
EAN 8720264357765

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: *Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland