Dynamo Opel 100A

Op voorraad

Sku: 135.574.100.390
Schrijf een review
Fabrikant:
Remy Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
CHEVROLET
GENERAL MOTORS
Vervangt
A Kwaliteit Remy New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 53,4mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout -85°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1200262
OPEL 1202262
OPEL 1204180
OPEL 13502595
OPEL 13579667
OPEL 97207188
CHEVROLET 96936135
GENERAL MOTORS 95515973

Meer informatie

Fabrikant Remy Nieuw
EAN 8720264127788

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland