Dynamo Opel 100A

Op voorraad

Sku: 135.603.100.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
VAUXHALL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 60mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout -18°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8973638320
ISUZU 8973638321
ISUZU 8973638322
ISUZU 8973695070
ISUZU 8973695071
ISUZU 8973695072
ISUZU 8973695073
ISUZU 8973695080
ISUZU 8973695081
ISUZU 8980564390
ISUZU 8980564410
OPEL 1204618
OPEL 6204183
OPEL 6204197
OPEL 6204199
OPEL 6204252
OPEL 6204254
OPEL 6204288
OPEL 6204289
OPEL 9562189
OPEL 9562191
OPEL 93189496
OPEL 93189498
OPEL 93189502
OPEL 93189504
OPEL 93189505
OPEL 97363832
OPEL 97369507
OPEL 98056439
OPEL 98056441
OPEL R1530092
VAUXHALL R1530090
HITACHI LR1100507C
HITACHI LR1100508
HITACHI LR1100508A
HITACHI lr1100508B
HITACHI LR1100508C
HITACHI LR1100508E
HITACHI LR1100508F
HITACHI LR1110503

Meer informatie

EAN 8720264061594

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland