Dynamo Opel 100A

Niet op voorraad

Sku: 135.605.100.415
Schrijf een review
Fabrikant:
TWA Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit TWA Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 59,1mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8973638330
ISUZU 8973695080
OPEL 6204198
OPEL 6204200
OPEL 6204253
OPEL 6204255
OPEL 93189497
OPEL 93189499
OPEL 97363833
OPEL 97369508
HITACHI LR1100507
HITACHI LR1100507B
HITACHI LR1110502
HITACHI LR1110507

Meer informatie

EAN 8720264137695

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland