Dynamo Opel 100A

Niet op voorraad

Sku: 135.512.100.215
Schrijf een review
Fabrikant:
Bosch Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Bosch Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 100A
N Riemenschijf-Ø 61,8mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204054
OPEL 1204137
OPEL 6204074
OPEL 6204124
OPEL 6204175
OPEL 9117852
OPEL 9117933
OPEL 9119309
OPEL 9132653
OPEL 9133602
OPEL 9192826
OPEL 9512787
OPEL 90589566
OPEL 93175801
OPEL 93175947
OPEL 93177610
OPEL R1530039

Meer informatie

EAN 8720264116898

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 100A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland