Dynamo Opel 120A

Op voorraad

Sku: 135.536.120.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
N Riemenschijf-Ø 54,2mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +85°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 46843097
FIAT 468430970
OPEL 6204123
OPEL 93174469
OPEL 93189237
OPEL R1530074

Meer informatie

EAN 8720264110919

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland