*Dynamo Opel 120A

Op voorraad

Sku: 135.507.120.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
SAAB
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
N Riemenschijf-Ø 55,5mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204004
OPEL 6204034
OPEL 6204037
OPEL 6204062
OPEL 6204160
OPEL 90413763
OPEL 90444195
OPEL 90540886
OPEL 90542980
OPEL 93175819
SAAB 8548950

Meer informatie

EAN 8720264346905

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: *Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland