Dynamo Opel 120A

Niet op voorraad

Sku: 135.545.120.215
Schrijf een review
Fabrikant:
Bosch Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Bosch Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
N Riemenschijf-Ø 54mm
N Aantal groeven 5
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204103
OPEL 6204177
OPEL 6204194
OPEL 6204242
OPEL 9117935
OPEL 13143128
OPEL 13156053
OPEL 93175955
OPEL 93177833
OPEL 93180417
OPEL 93189245
OPEL 95520879

Meer informatie

Fabrikant Bosch Reman
EAN 8720264059850

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland