Dynamo Opel 120A

Niet op voorraad

Sku: 135.510.120.215
Schrijf een review
Fabrikant:
Bosch Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Bosch Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
N Riemenschijf-Ø 49,3mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204025
OPEL 6204142
OPEL 9117937
OPEL 90506203
OPEL 90512219
OPEL 90540885
OPEL 90561169
OPEL 93175804
OPEL 93175953
OPEL R1530042

Meer informatie

Fabrikant Bosch Reman
EAN 8720264662982

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland