Dynamo Opel 120A

Op voorraad

Sku: 135.588.120.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 54mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204080
OPEL 6204095
OPEL 6204158
OPEL 9117936
OPEL 9195336
OPEL 9512794
OPEL 13125229
OPEL 13147093
OPEL 90561972
OPEL 93175808
OPEL 93175957
OPEL 93175989
OPEL 93177834
OPEL R1530025

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264154562

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland