Dynamo Opel 120A

Niet op voorraad

Sku: 135.589.120.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 120A
N Riemenschijf-Ø 57mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204195
OPEL 6204246
OPEL 9512182
OPEL 13156054
OPEL 93180419
OPEL 93189248
OPEL 93189268
OPEL R1530084

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264162123

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 120A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland