Dynamo Opel 127A (zonder velddiodes)

Niet op voorraad

Sku: 135.519.100.030
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
FORD USA
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 127A
N Riemenschijf-Ø 53,9mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 6204073
OPEL 6204138
OPEL 6204178
OPEL 6204204
OPEL 6204209
OPEL 6204214
OPEL 6204238
OPEL 9117851
OPEL 9118152
OPEL 9195753
OPEL 9201489
OPEL 9512175
OPEL 55556070
OPEL 55556071
OPEL 90561971
OPEL 93175796
OPEL 93183436
OPEL 93184064
OPEL 93186485
OPEL 93189241
OPEL R1530024
OPEL R1530077
OPEL R1610391
FORD USA 11209441

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264045587

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 127A (zonder velddiodes) Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland