Dynamo Opel 130A

Niet op voorraad

Sku: 135.546.130.050
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
VAUXHALL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 130A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 61,7mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout -5°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 71755142
OPEL 824189
OPEL 1204434
OPEL 6204189
OPEL 9562208
OPEL 13117236
OPEL 13153236
OPEL 93169030
OPEL 93169031
OPEL 93169259
OPEL 93180104
VAUXHALL R1530099

Meer informatie

EAN 8720264071661

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 130A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland