Dynamo Opel 140A

Niet op voorraad

Sku: 135.511.140.014
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line Pro
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line Pro
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 140A
N Riemenschijf-Ø 49mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204160
OPEL 6204236
OPEL 9512173
OPEL 13108596
OPEL 93174497
OPEL 93184950
OPEL 93184951
OPEL 93189238
OPEL 93189258

Meer informatie

Fabrikant +Line Pro
EAN 8720264195541

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 140A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland