*Dynamo Opel 140A

Op voorraad

Sku: 135.563.140.500
Schrijf een review
Fabrikant:
Valeo Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
GENERAL MOTORS
Vervangt
A Kwaliteit Valeo New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 140A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 53,5mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout -85°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1202310
OPEL 1202329
OPEL 2620361
OPEL 13500329
OPEL 13588303
OPEL 95515959
GENERAL MOTORS 13500577

Meer informatie

Fabrikant Valeo Nieuw
EAN 8720264091881

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: *Dynamo Opel 140A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland