Dynamo Opel 140A

Op voorraad

Sku: 135.585.140.500
Schrijf een review
Fabrikant:
Valeo Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
CHEVROLET
GENERAL MOTORS
Vervangt
A Kwaliteit Valeo New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 140A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 53,3mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout +3°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1202318
OPEL 1202333
OPEL 1204623
OPEL 13802581
OPEL 95515963
CHEVROLET 13588306
GENERAL MOTORS 13502581

Meer informatie

EAN 8720264135585

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 140A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland