Dynamo Opel 140A

Op voorraad

Sku: 135.900.140.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
GENERAL MOTORS
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 140A
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
GENERAL MOTORS 1202381
GENERAL MOTORS 1202413
GENERAL MOTORS 1202478
GENERAL MOTORS 13587312
GENERAL MOTORS 39007852
GENERAL MOTORS 95519913

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264699179

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 140A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland