Dynamo Opel 140A

Niet op voorraad

Sku: 135.908.140.261
Schrijf een review
Fabrikant:
Denso Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
GENERAL MOTORS
Vervangt
A Kwaliteit Denso New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 140A
N Riemenschijf-Ø 53,3mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1202303
OPEL 1202386
OPEL 1202441
OPEL 1202462
OPEL 1202477
OPEL 13512744
OPEL 13512745
OPEL 13520813
OPEL 95519897
OPEL 95524437
OPEL 95524826
OPEL 95524960
OPEL 95527140
GENERAL MOTORS 1202302
GENERAL MOTORS 13587304
GENERAL MOTORS 95519912

Meer informatie

Fabrikant Denso Nieuw
EAN 8720264320387

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 140A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland