Dynamo Opel 55A

Op voorraad

Sku: 135.004.055.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
SAAB
VAUXHALL
FORD USA
DANA
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 65mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 82378025
OPEL 1204015
OPEL 1204069
OPEL 1204095
OPEL 1204109
OPEL 1204149
OPEL 1204153
OPEL 1204154
OPEL 1204174
OPEL 1204175
OPEL 1204191
OPEL 1204314
OPEL 1204336
OPEL 1204337
OPEL 1204343
OPEL 90337043
SAAB 8802720
VAUXHALL R1030031
VAUXHALL R1030034
FORD USA 1510642
DANA AN249

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264033225

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland