Dynamo Opel 55A

Niet op voorraad

Sku: 135.006.055.311
Schrijf een review
Fabrikant:
Mahle Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Mahle New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 67mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout -15°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204002
OPEL 1204004
OPEL 1204005
OPEL 1204009
OPEL 1204013
OPEL 1204020
OPEL 1204021
OPEL 1204026
OPEL 1204076
OPEL 1204222
OPEL 1204316
OPEL 1204321
OPEL 1204335
OPEL 90337045
OPEL 90349207

Meer informatie

EAN 8720264301478

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland