Dynamo Opel 55A

Op voorraad

Sku: 135.003.055.311
Schrijf een review
Fabrikant:
Mahle Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
VAUXHALL
Vervangt
A Kwaliteit Mahle New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 55A
N Riemenschijf-Ø 65mm
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204045
OPEL 1204046
OPEL 1204329
OPEL 1204338
OPEL 1204347
OPEL 90337041
OPEL 90349886
VAUXHALL R1030041

Meer informatie

Fabrikant Mahle Nieuw
EAN 8720264303298

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 55A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland