Dynamo Opel 65A

Op voorraad

Sku: 135.008.065.397
Schrijf een review
Fabrikant:
Remy Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit Remy Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 65A
N Riemenschijf-Ø 65mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204041
OPEL 1204042
OPEL 1204072
OPEL 1204081
OPEL 1204100
OPEL 1204122
OPEL 1204128
OPEL 1204203
OPEL 1204209
OPEL 1204219
OPEL 1204220
OPEL 1204328
OPEL 1204331
OPEL 1204333
OPEL 1204336
OPEL 1204341
OPEL 90337044
OPEL 90337074
OPEL 90348697
OPEL 90348698
OPEL 90349835
OPEL 90349853
OPEL R1030058

Meer informatie

Fabrikant Remy Reman
EAN 8720264708390

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 65A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland