Dynamo Opel 70 Amp

Op voorraad

Sku: 135.601.070.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 60mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout -18°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8971891120
ISUZU 8971891122
ISUZU 8971891123
ISUZU 8971891124
ISUZU 8971891125
ISUZU 8971891126
OPEL 1204157
OPEL 6204182
OPEL 9512987
OPEL 93178173
OPEL 93178174
OPEL 97189112
OPEL R1530065
HITACHI LR170509
HITACHI LR170509C
HITACHI LR170509E
HITACHI LR170509F
HITACHI LR170509G
HITACHI LR170509H

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264043682

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70 Amp Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland