Dynamo Opel 70A

Niet op voorraad

Sku: 135.801.070.275
Schrijf een review
Fabrikant:
Hitachi Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit Hitachi Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 81,8mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout -25°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 97030144
ISUZU 8944719963
ISUZU 8944719964
ISUZU 8970301440
ISUZU 8970423250
ISUZU 8970430640
OPEL 1204119
OPEL 1204133
OPEL 1204138
OPEL 1204166
OPEL 97042325
OPEL 97043064
OPEL R1030092
HITACHI LR170419
HITACHI LR170419B
HITACHI LR170422

Meer informatie

Fabrikant Hitachi Reman
EAN 8720264697793

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland