*Dynamo Opel 70A

Niet op voorraad

Sku: 135.802.070.265
Schrijf een review
Fabrikant:
Japan Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
LEYLAND
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit Japan Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 79,8mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout -30°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8944719661
ISUZU 8944719961
ISUZU 8944719963
ISUZU 8944719964
ISUZU 8944719965
ISUZU 8970423250
ISUZU 8970447790
ISUZU 8970730460
LEYLAND A126
LEYLAND A127
OPEL 1204062
OPEL 1204132
OPEL 6204058
HITACHI LR170411
HITACHI LR170411B
HITACHI LR170411C
HITACHI LR170411D
HITACHI LR170411E

Meer informatie

Fabrikant Japan Reman
EAN 8720264118496

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: *Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland