Dynamo Opel 70A

Op voorraad

Sku: 135.807.070.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
RENAULT
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 71,8mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M5)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8943325811
ISUZU 8970417900
ISUZU 8970717900
ISUZU 8971131180
ISUZU 8971131181
ISUZU 8971331180
OPEL 1204007
OPEL 1204144
OPEL 6204013
OPEL 6204059
OPEL 9119722
OPEL 90542407
OPEL 97041790
OPEL 97113118
OPEL R1030072
OPEL R1030076
RENAULT 8071131180
HITACHI LR170416
HITACHI LR170420
HITACHI LR170420AB
HITACHI LR170420B
HITACHI LR170427
HITACHI LR170427B
HITACHI LR170427BA
HITACHI LR170427C

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264043743

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland