Dynamo Opel 70A

Niet op voorraad

Sku: 135.810.070.265
Schrijf een review
Fabrikant:
Japan Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit Japan Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 80,3mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8971502000
ISUZU 8971502001
ISUZU 8972410210
OPEL 6204042
OPEL 6204046
OPEL 6204106
OPEL 6204132
OPEL 6204146
OPEL 90371767
OPEL 97150200
OPEL 97241021
HITACHI LR170505
HITACHI LR170505B
HITACHI LR170505C
HITACHI LR170511
HITACHI LR170511B

Meer informatie

EAN 8720264060887

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland