Dynamo Opel 70A

Op voorraad

Sku: 135.510.070.216
Schrijf een review
Fabrikant:
Bosch Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
SCANIA
Vervangt
A Kwaliteit Bosch Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 56mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 4
N U-bout +60°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204134
OPEL 6204023
OPEL 6204036
OPEL 6204077
OPEL 9117932
OPEL 9192824
OPEL 24463064
OPEL 90506201
OPEL 90512216
OPEL 90540883
OPEL 90540916
OPEL 90561167
OPEL 93175802
SCANIA 1516477

Meer informatie

Fabrikant Bosch Reman
EAN 8720264695478

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland