Dynamo Opel 70A

Op voorraad

Sku: 135.519.070.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 53mm
N Aantal groeven 5
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204123
OPEL 6204076
OPEL 6204155
OPEL 6204192
OPEL 9117931
OPEL 9192823
OPEL 24463063
OPEL 90561970
OPEL 93175795
OPEL 93180415
OPEL 93183891
OPEL 93189246
OPEL R1530035

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264159734

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland