Dynamo Opel 70A

Op voorraad

Sku: 135.007.070.010
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 70A
N Riemenschijf-Ø 65mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
N U-bout -15°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
OPEL 1204043
OPEL 1204044
OPEL 1204070
OPEL 1204087
OPEL 1204216
OPEL 1204327
OPEL 1204340
OPEL 1204345
OPEL 90337046
OPEL 90348696
OPEL 90349208
OPEL 90488053

Meer informatie

EAN 8720264321896

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 70A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland