Dynamo Opel 75A

Op voorraad

Sku: 135.535.075.000
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 75A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 54,1mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 6
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 51784847
FIAT 51787208
FIAT 51805799
FIAT 51854909
FIAT 51854914
FIAT 55185075
OPEL 1204432
OPEL 13117278
OPEL 13256930
OPEL 13283343
OPEL 93169026
OPEL 93185260

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264660094

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 75A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland