Dynamo Opel 80A

Op voorraad

Sku: 135.812.080.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
OPEL
HITACHI
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 80A
N Riemenschijf-Ø 81,5mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
N U-bout +30°
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8970626410
ISUZU 8970746120
ISUZU 8970746121
ISUZU 8971338450
ISUZU 8971338540
ISUZU 8971348660
OPEL 1204077
OPEL 1204148
OPEL 1204170
OPEL 6204015
OPEL 6204045
OPEL 6204048
OPEL 6204068
OPEL 9120574
OPEL 9512320
OPEL 97133854
OPEL 97134866
HITACHI LR180501
HITACHI LR180501B
HITACHI LR180501C
HITACHI LR180504

Meer informatie

Fabrikant +Line
EAN 8720264054947

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 80A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland