Dynamo Opel 90A

Op voorraad

Sku: 135.535.090.501
Schrijf een review
Fabrikant:
Valeo Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
FIAT
OPEL
SUZUKI
FORD USA
Vervangt
A Kwaliteit Valeo New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 90A
K Met vrijlooppully
N Riemenschijf-Ø 54,1mm
N Aantal groeven 6
A Klem B+ (M8)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
FIAT 46823547
FIAT 51784845
FIAT 51787209
FIAT 51803800
FIAT 51805800
FIAT 51854910
FIAT 51854915
FIAT 51984055
FIAT 52003517
FIAT 55185076
FIAT 71723039
FIAT 71723041
FIAT 71794523
FIAT 703000096
OPEL 6204181
OPEL 6204191
OPEL 6204261
OPEL 6204291
OPEL 13117279
OPEL 13243463
OPEL 13283344
OPEL 93169024
OPEL 13117279YQ
OPEL 13283344BW
SUZUKI 3140085E00
SUZUKI 3140085E00000
SUZUKI 31400T85E00
SUZUKI 31400T85E00000
FORD USA 1571297
FORD USA 13197577
FORD USA 9S5110346DB

Meer informatie

Fabrikant Valeo Nieuw
EAN 8720264290666

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Opel 90A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland