Dynamo Subaru 45A

Op voorraad

Sku: 175.502.045.080
Schrijf een review
Fabrikant:
+Line
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
ISUZU
MITSUBISHI
SUBARU
SUZUKI
HITACHI
JOHN DEERE
HYSTER
KUBOTA
YANMAR
Vervangt
A Kwaliteit +Line
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 45A
N Riemenschijf-Ø 74mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M5)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
ISUZU 8970887070
MITSUBISHI A001T02471
MITSUBISHI A001T41171
MITSUBISHI A007T30271
MITSUBISHI A007T30371
MITSUBISHI A007T30374
MITSUBISHI A007T30471
MITSUBISHI A007T30571
MITSUBISHI A007T30674
MITSUBISHI A007T30872
MITSUBISHI A1T41171
MITSUBISHI A7T30271
MITSUBISHI A7T30371
MITSUBISHI A7T30374
MITSUBISHI A7T30392
MITSUBISHI A7T30471
MITSUBISHI A7T30571
MITSUBISHI A7T30674
MITSUBISHI A7T30872
SUBARU 429903400
SUBARU 429906001
SUBARU 429906100
SUBARU 429906400
SUBARU 429906600
SUBARU 23700KA000
SUBARU 23700KA020
SUBARU 23700KA021
SUBARU 23700KA030
SUBARU 23700KA031
SUBARU 23700KA040
SUBARU 23700KA110
SUBARU 23700KA120
SUBARU 23700KA130
SUBARU 23700KA150
SUBARU 23700KA151
SUZUKI 3140081030
SUZUKI 3140082131
SUZUKI 3140082630
SUZUKI 3140082631
SUZUKI 3140085510
HITACHI LR140701
HITACHI LR140703
HITACHI LR140705
HITACHI LR140710
HITACHI LR140714
HITACHI LR140714B
HITACHI lr140716
HITACHI LR140719
HITACHI LR140721
HITACHI LR140721B
HITACHI LR140723
HITACHI LR145701
HITACHI LR145701B
HITACHI LR145701E
HITACHI LR145701F
HITACHI LR145701GB
HITACHI lr145710
JOHN DEERE AM878581
JOHN DEERE AM880733
HYSTER 1361137
KUBOTA 1752564011
YANMAR 11962477201
YANMAR 11983677201
YANMAR 11983677202
YANMAR 11983677203
YANMAR 12961277230
YANMAR 12993077210
YANMAR 12993077211
YANMAR 12993077212
YANMAR 119836772002
YANMAR 119836772003

Meer informatie

EAN 8720264127559

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Subaru 45A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland