Dynamo Toyota 50A

Op voorraad

Sku: 195.579.050.260
Schrijf een review
Fabrikant:
Denso Nieuw
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
TOYOTA
Vervangt
A Kwaliteit Denso New
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 50A
N Riemenschijf-Ø 74,4mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 2
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
TOYOTA 2706078154
TOYOTA 2706078156
TOYOTA 2706078157
TOYOTA 2706078158
TOYOTA 2706078160
TOYOTA 2706078203
TOYOTA 270607815671
TOYOTA 270607815871
TOYOTA 27060UB050

Meer informatie

Fabrikant Denso Nieuw
EAN 8720264349432

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Dynamo Toyota 50A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland