*Dynamo Toyota 50A

Niet op voorraad

Sku: 195.014.050.265
Schrijf een review
Fabrikant:
Japan Reman
Levertijd
Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, de volgende werkdag in huis.
:
2 tot 4 werkdagen
Betaal met:
ideal maestro visadirectdebit
Verkoopargumenten - Voordelen
  • 365/24/7
  • beste prijs
  • 2 jaar garantie
  • Snelle leveringen
Fysieke informatie
Cataloog informatie
Toepasbaarheid
DAIHATSU
TOYOTA
Vervangt
A Kwaliteit Japan Reman
N Spanning (V) 12V
N Laadstroom 50A
N Riemenschijf-Ø 67mm
N Aantal groeven 1
A Klem B+ (M6)
N Aantal gaten voor montage 3
Herkomst: Iskra/Mahle
Vervangt
DAIHATSU 2702015022000
TOYOTA 2702013160
TOYOTA 2702015010
TOYOTA 2702015020
TOYOTA 2702015021
TOYOTA 2702015022
TOYOTA 2702015030
TOYOTA 2702015080
TOYOTA 2702015140

Meer informatie

Fabrikant Japan Reman
EAN 8720264032488

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: *Dynamo Toyota 50A Hoe waardeert u dit product? *
  • sterren
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Sinds 25 jaar specialist in motoren

Neem contact op
085 0240580

24/7 support, 365 dagen per jaar

Magazijn in Delfzijl, Nederland